Woordvoerders

Ancilla van de Leest

Ancilla van de Leest

Lijsttrekker

E-mail: info@piratenpartij.nl
Expertise: Algemene onderwerpen
Regio: Amsterdam/Landelijk
Profiel

Matthijs Pontier

Matthijs Pontier

Kieslijst #2

E-mail: matthijspon@gmail.com
Expertise: Alle PPNL onderwerpen
Regio: Amsterdam/Landelijk
Profiel

Rico Brouwer

Rico Brouwer

Kieslijst #3

E-mail: rico@piratenpartij.nl
Expertise: ICT, geopolitiek, financiën en macro-economie
Regio: Flevoland
Landelijk
Profiel

Alex Straver

Alex Straver

Kieslijst #4

E-mail: alex.straver@piratenpartij.nl
Expertise: Overheid, ICT
Regio: Groningen
Profiel

Petra Downs

Petra Downs

Kieslijst #5

E-mail: pdowns1998@gmail.com
Expertise: Onderwijs
Regio: Noord-Brabant
Profiel

Tjerk Feitsma

Tjerk Feitsma

Kieslijst #6

E-mail: tjerkfeitsma@hotmail.com
Expertise: Toekomstgericht beleid, ICT, maatschappelijke participatie
Regio: Amsterdam
Profiel

Maarten Lensink

Maarten Lensink

Kieslijst #7

E-mail: maarten.lensink@piraattipuolue.fi
Expertise: Economie en klimaat
Regio:
Profiel

Lars Janssen

Lars Janssen

Kieslijst #8

E-mail: jlars@xs4all.nl
Expertise: Cultuur, LGBT rechten, innovatie & drugsbeleid
Regio: Amsterdam
Profiel

Bob Sikkema

Bob Sikkema

Kieslijst #9

E-mail: bob@digitalforce.nl
Expertise:
Regio: Amsterdam
Profiel

Michiel Dulfer

Michiel Dulfer

Kieslijst #10

E-mail: dulf@piratenpartij.nl
Expertise: Bitcoin
Regio: Groningen
Profiel

Rogier Huurman

Rogier Huurman

Kieslijst #11

E-mail: rogier.huurman@gmail.com
Expertise:
Regio: Utrecht
Profiel

Bas Dieleman

Bas Dieleman

Kieslijst #12

E-mail: bas.dieleman@piratenpartij.nl
Expertise: Economie, Financiën
Regio: Rotterdam
Profiel

Gijs Peskens

Gijs Peskens

Kieslijst #13

E-mail: gijsje@heteigenwijsje.nl
Expertise: Internationaal
Regio: Leiden
Profiel

Wiel Maessen

Wiel Maessen

Kieslijst #14

E-mail: drnukey@piratenpartij.nl
Expertise: E-democratie, Big Pharma, Energie
Regio:Gelderland-Zuid
Den Bosch
Profiel

Dylan Hallegraeff

Dylan Hallegraeff

Kieslijst #15

E-mail: dylan.hallegraeff@piratenpartij.nl
Expertise:
Regio: Den Haag
Profiel

Joran Tibor de Jong

Joran Tibor de Jong

Kieslijst #16

E-mail: joran.tibor@piratenpartij.nl
Expertise: stedelijke beleid, democratische vernieuwing
Regio: Uithoorn, Amsterdam
Profiel

Janmaarten Batstra

Janmaarten Batstra

Kieslijst #17

E-mail: Janmaarten@piratenpartij.nl
Expertise: Energie
Regio: Twente
Profiel

Vincent van der Velde

Vincent van der Velde

Kieslijst #18

E-mail: vincent.van.der.velde@piratenpartij.nl
Expertise: Juridische zaken
Regio: Flevoland, Texel
Profiel

Frank Wijnans

Frank Wijnans

Kieslijst #19

E-mail: frank.wijnans@xs4all.nl
Expertise: Landbouw
Regio: Friesland
Profiel

Leo van Oudheusden

Leo van Oudheusden

Kieslijst #20

E-mail: leo.j.van.oudheusden@gmail.com
Expertise: Zorg
Regio: Groningen
Profiel

Gertjan Kleinpaste

Gertjan Kleinpaste

Kieslijst #21

E-mail: gertjan.kleinpaste@piratenpartij.nl
Expertise: onderwijs, cultuur, jeugdzorg, armoedebeleid, basisinkomen en bestuurlijke vernieuwing
Regio: Dordrecht
Profiel

Melvin Stubbe

Melvin Stubbe

Kieslijst #22

E-mail: melvin.stubbe@piratenpartij.nl
Expertise:
Regio: Groningen
Profiel

Dave Borghuis

Dave Borghuis

Kieslijst #23

E-mail: dave.borghuis@piratenpartij.nl
Expertise: privacy, ethisch hacken, encryptie, open data
Regio: Overijssel, Twente, Enschede
Telefoon: 06-32145759
Profiel

Ronald Schönberger

Ronald Schönberger

Kieslijst #24

E-mail: ronaldschonberger@hotmail.com
Expertise:
Regio: Amsterdam
Profiel

Erik van Luxzenburg

Erik van Luxzenburg

Kieslijst #25

E-mail: erik@luxzen.eu
Expertise: ICT, Hulpverlening
Regio: Apeldoorn
Profiel

Oussama Uzziell (Uzi)

Oussama Uzziell (Uzi)

Kieslijst #26

E-mail: saiphir@protonmail.com
Expertise:
Regio: Utrecht
Profiel

Wim van den Dool

Wim van den Dool

Kieslijst #27

E-mail: wim.dool@piratenpartij.nl
Expertise:
Regio: Zuid-Holland, Zeeland
Profiel

Ewoud Hofman

Ewoud Hofman

Kieslijst #28

E-mail: ewoud.hofman@gmail.com
Expertise:
Regio: Groningen
Profiel

Jelle Dirk Pasterkamp

Jelle Dirk Pasterkamp

Kieslijst #29

E-mail: jd.pasterkamp@gmail.com
Expertise:
Regio: Noord-Oostpolder
Profiel

Martin van Vuuren

Martin van Vuuren

Kieslijst #30

E-mail: martin.van.vuuren@piratenpartij.nl
Expertise:
Regio: Dordrecht
Profiel

Arne Biesma

Arne Biesma

Kieslijst #31

E-mail: abiesma@gmail.com
Expertise:
Regio: Amsterdam
Profiel

Lijstduwers

Teun Gautier

Teun Gautier

Uitgever

E-mail:
Expertise:
Regio: Amsterdam
Profiel

Loulou van Ravensteijn

Loulou van Ravensteijn

E-mail:
Expertise:
Regio: Amsterdam

Floor Ziegler

Floor Ziegler

E-mail:
Expertise:
Regio: Amsterdam
Profiel

Khalid Ahmed Chaudry

Khalid Ahmed Chaudry

Ambassador and Deputy Chairman Supreme Council International Human Rights Commission

E-mail:
Expertise:
Regio: Den Haag
Profiel

Dirk Poot

Dirk Poot

E-mail:
Expertise:
Regio: Noord-Brabant
Profiel